DIGITAL CLINIC SOFTWARE

PROJEKTY IT

Projekty Informatyczne dla Przedsiębiorstw Medycznych 

Nasze usługi doradztwa pomogą Ci w szybki i prosty sposób zrealizować Twoje projekty technologiczne w zakresie medycyny.

Wykorzystujemy nasze ponad 20-letnie doświadczenie, aby pomóc Ci w rozwoju procesów diagnostycznych, zarządzania dokumentacją czy komunikacji z pacjentem.

Ciąg danych na monitorze komputera

Do naszych kompleksowych usług IT należy:

Analiza Potrzeb Klienta

Opracowanie Spersonalizowanego Projektu

Stworzenie Planu Implementacji

Wdrożenie i Pomoc Szkoleniowa

Walidacja i Utrzymanie

Analiza Potrzeb Klienta

Podstawą naszej pracy jest poznanie Twoich wszystkich potrzeb projektowych. Na podstawie wspólnych konsultacji ustalimy wymagania merytoryczne, biznesowe i oczywiście technologiczne. Dzięki temu zagwarantujemy Ci stworzenie projektu, który w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Opracowanie Spersonalizowanego Projektu

Następnie przeprowadzimy analizę dostępnych technologii wsparcia. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany projekt środowiska. Przygotujemy cały potrzebny zakres funkcjonalny, procesowy i techniczny. Po Twojej akceptacji z gotowym projektem rozpoczniemy proces tworzenia planu implementacji. 

Stworzenie Planu Implementacji

W kolejnym kroku przygotujemy założenia dotyczące wdrożenia systemu do Twojej struktury informatycznej.  Uwzględniamy w nim wszystkie zmienne związane ze środowiskiem IT tj. np. cyberbezpieczeństwo czy zarządzanie zmianą, ryzykiem, czasem oraz zasobami.

Wdrożenie i Pomoc Szkoleniowa

Zdajemy sobie sprawę, że wykorzystanie nowoczesnych technologii jest złożonym procesem. Dlatego też pomożemy Twojemu zespołowi we wdrożeniu oraz przeprowadzimy szkolenia związane z prawidłowym wykorzystaniem środowiska. Przeprowadzimy również testy byś miał pewność, że wszystko działa tak jak należy.

Walidacja i Utrzymanie

Po całym procesie nie pozostawimy Cię samego. Gwarantujemy Ci odpowiednią walidację i opiekę nad utrzymaniem. Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7 przez wszystkie dni w roku.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Nasi najlepsi ludzie są do Twojej dyspozycji

Andrzej Kurek – CEO DC Software

E-mail: andrzej.kurek@dcsoftware.pl

Tel: +48 693 127 554

Digital Clinic Software